Art Akustyczna Murzynki Skrzypce 4/4 Lotosu Malowane Wysokiej jakości Okucia Maple Czarny Violino Instrumenty Muzyczne w/Pełne Wyposażenie

d24859
W magazynie
zł524.27 zł551.86


marka: Kinglos
Numer modelu: HB-1306
Materiał twarzy: Świerk
powrót/Side Materiał: Maple
najlepsze Materiały: Maple
podstrunnica Materiał: Heban
łuk Materiał: Brazylia Drewna
projekt: Srebrny Lotos
kolor: Czarny
dane techniczne: 1/2, 3/4, 4/4
Kinglos-the Marki Liderem w Wizualne-Art Skrzypiec
Kinglos skrzypiec wykonane są z materiałów tradycyjnych z świerk i maple na skrzypce, aby zapewnić jego muzyki funkcji wydajności.
tymczasem, z najnowszych malarstwo technologii w oparciu o pozycjonowania i dokująca na oddział kolor i drewna, one bardzo gwarantowane rezonans i tone nienaruszone, do endow skrzypce ze stylowym i spersonalizowane efekt wizualny.
wszystkie dane są ręcznie wykonane przez starszego luthiers z Szanghaju Oranżerii Muzyki. idealne dla studentów, skrzypce starters, a także profesjonalne palyers.
Kinglos Wizualne Sztuki Skrzypce ma funkcje odtwarzania i dekoracji, może być używany jako instrument muzyczny i dekoracji wnętrz prezent.
cechy:
1. funkcja Wydajność-ręcznie z litego drewna, upewnij się, że skrzypce ma odziedziczył materiały i jakość dźwięku z tradycyjnymi, dużo nadaje się dla entuzjastów skrzypce i dzieci do zabawy.
2. Dekoracyjne reportaż-wysoce humanizowane, indywidualne projektowanie, można powiesić na ścianie lub wyświetlane na meble etap do dekoracji wnętrz, również nadaje się do hoteli, kawy bary, bary, sklepy i innych dekoracji mody czasu wolnego miejsca itp, to będzie oświetlania swój pokój przestrzeń i odróżnić hosta 's artystycznej smak.
opatentowana technika:
wykonane z pantented malowanie technologii w celu zagwarantowania zasady skrzypce 's drgań i produkcji dźwięku, Kinglos Wizualne Arts Skrzypiec są w pięknym jakość dźwięku, zupełnie inny od tych spray lakier skrzypiec wykończone w stałym czerwonym, żółty, niebieski, biały i czarny itp w obecnym rynku.
międzynarodowe Nabywcy, Proszę Uwaga:
a) należności celnych przywozowych, podatki i opłaty nie są wliczone w cenę wysyłki lub opłat. te opłaty są nabywcy odpowiedzialność.
b) Proszę Skontaktować Się z urzędem celnym kraju ustalać co te dodatkowe koszty będą przed zakup.
Lista opakowanie:
1 * Kalafonii
1 * Wyciszenia
1 * Skrzypce Łuk
4 * Struny Skrzypce
1 * Ramię Reszta
1 * Ręcznie Skrzypce
1 * skrzypce Przypadku

Tagi: Tanie: Art Akustyczna Murzynki Skrzypce 4/4 Lotosu Malowane Wysokiej jakości Okucia Maple Czarny Violino Instrumenty Muzyczne w/Pełne Wyposażenie, wysokiej jakości Art Akustyczna Murzynki Skrzypce 4/4 Lotosu Malowane Wysokiej jakości Okucia Maple Czarny Violino Instrumenty Muzyczne w/Pełne Wyposażenie, dostawcy Violin z Chin.

Specyfikacja

 • Rozmiar: 4/4
 • Numer modelu: HB-1306
 • Powrót/side materiał: Maple
 • Materiał tailpiece: Maple
 • Nazwa marki: SevenAngel
 • Łuk materiał: Brazylia drewna
 • Materiał wierzchni: Świerk
 • Materiał twarzy: Świerk
 • Materiał podstrunnica: Solid wood

 • Typ jednostki: część
 • Waga przesyłki: 2.6kg (5.73lb.)
 • Rozmiar przesyłki: 83cm x 18cm x 30cm (32.68in x 7.09in x 11.81in)