Cyny black/red lokomotywa modelu metalowe rzemiosło rocznika akcesoria do dekoracji domu pulpit fotografowania rekwizyty

d33343
W magazynie
zł116.34 zł155.11


specyfikacja produktu: długość * szerokość * wysokość 30*10*17 cm
(wszystkie dane są pomiar ręczny, ze względu na różne metody pomiaru i narzędzi pomiarowych, nie może być drobny błąd.)
wysyłka: podczas składania zamówienia, proszę wybrać sposób wysyłki i opłacić zamówienie w tym wysyłki opłaty, będziemy wysyłać rzeczy w ciągu 7 dni po zakończeniu płatności. nie gwarantujemy czas dostawy na wszystkich przesyłek międzynarodowych ze względu na różnice w customs rozjaśnia czasy w poszczególnych krajach, które mogą mieć wpływ, jak szybko produkt jest kontrolowane. należy pamiętać, że kupujący jest odpowiedzialny za wszelkie dodatkowe opłaty celne, opłaty maklerskie, cła, i podatki na przywóz do danego kraju, te dodatkowe opłaty mogą być zbierane w momencie dostawy. nie będziemy zwrotu kosztów transportu odmówili przesyłek. odpowiedź: twoja satysfakcja i pozytywne opinie są dla nas bardzo ważne. proszę zostawić pozytywne opinie i 5 gwiazdek, jeśli nie jesteś zadowolony z naszych produktów i usług. jeśli masz jakiekolwiek problemy z naszych produktów lub usług, uprzejmie prosimy o kontakt z nami przed wyjazdem negatywną opinię. dołożymy wszelkich starań, aby rozwiązać wszelkie problemy i zapewnić państwu najlepsze usługi dla klientów.

Tagi: Tanie: Cyny black/red lokomotywa modelu metalowe rzemiosło rocznika akcesoria do dekoracji domu pulpit fotografowania rekwizyty, wysokiej jakości Cyny black/red lokomotywa modelu metalowe rzemiosło rocznika akcesoria do dekoracji domu pulpit fotografowania rekwizyty, dostawcy Figurines & Miniatures z Chin.

Specyfikacja

  • Kolor: Czerwony, Czarny
  • Materiał: Metal
  • Styl: Antique sztuczna
  • Motyw: Miłość

  • Typ jednostki: część
  • Waga przesyłki: 2.3kg (5.07lb.)
  • Rozmiar przesyłki: 31cm x 11cm x 18cm (12.20in x 4.33in x 7.09in)