Hot Sprzedaż Hurtowa Wysokiej Jakości 1846-O SIEDZĄ LIBERTY PÓŁ DOLARÓW

d57510
W magazynie
zł5.00 zł7.04


drodzy Kupujący, zapraszamy do Naszego Sklepu.
produkty są Walking Liberty Pół Dolarów ( jeśli chcesz zamówić: Zawartość Metali: Srebrny 90% i Miedzi 10%, skontaktuj się ze mną. bardzo dziękuję!)
w naszym sklepie są kopia monety, ale nie ma " kopia ", " replika " lub innych podobnych słów wybity na powierzchni monety. są one wysokiej jakości imitacji antyczne MONETY. wygląd i rozmiar jest bardzo blisko prawdziwe MONET.
mój przyjaciel, czy nadal martwić o wyborze prezenty? są najlepszym wyborem dla holidays' prezenty i kolekcji sztuki. przyjść do naszego sklepu, to przyniesie ci niespodziankę i zaoferować państwu dobre dary.
jesteśmy producentem, i zaakceptować dużego rozkazu. At tym samym czasie, przyjmujemy zamówienia OEM (niestandardowe produkty), jeśli jesteś zainteresowany, prosimy o kontakt z nami.
Wytyczne zakupy:
kroki, aby zakończyć zamówienie dla kupującego: wybrać przedmioty i wybrać drogę transportu-dodaj do koszyk-składać zamówienia-dokonać płatności-może zostawić wiadomość, w przypadku jakichkolwiek wymagań-otrzymywać rzeczy-wystawić opinię
dla sprzedawcy: otrzymują rozkazy-sprawdzić płatności, jeżeli nabywca dokonać płatności z powodzeniem-wybierz odpowiednie produkty- zapakować przedmioty-dokładnie sprawdzić paczkę-wysyłamy zamówienie-dodać numer śledzenia-doręczenia przesyłki-wystawić opinię dla kupującego
Warunki płatności:
akceptujemy Escrow. ( w przypadku, gdy płacisz, wysyłam je tak szybko, jak to możliwe.)
ze względów bezpieczeństwa, wysyłamy tylko zamówienia na adres dostawy masz potwierdzone z Escrow.
wysyłka:
standardowa wysyłka stopa (patrz naszej sieci)
na drodze transportu, możemy zdecydować, w zależności od ilości i cena. For przykład, jeśli dodać kilka zleceń raz, i można wybierać EMS w porządku, innych twoich zamówień będzie również wysyłać EMS razem, to znaczy, dokonać łączącą wysyłkę.
do darmowej wysyłki, zwykle obsługuje przesyłki przez Chiny Poczta Lotniczej Poczta i ePacket, my mają prawo, aby wybrać odpowiedni sposób wysyłki dla ciebie, to jest w zależności od ilości i czas dostawy, proszę mi zaufać, że my postaramy się jak najlepiej, aby zapewnić państwu szybki i bezpieczny transport. So jeśli sposób wysyłki różni się od sposobu wysyłki w kolejności wybierz. proszę zrozumieć it. If trzeba szybciej i bardziej niezawodne żeglugowe, skontaktuj się z nami bezpośrednio, postaramy się jak najlepiej pomóc.
w celu przechodzić zwyczaj gładko, deklarowaną wartość będzie niższa niż rzeczywista cena zakupu rzeczy.
czas dostawy jest w zależności od aktualnej czas przyjazdu .. można przeczytać szablonu na środek transportu na początku w celach informacyjnych.
jeśli masz jakieś sugestie lub wniosek o rzeczy, daj nam znać .. Pozwól mi zrobić lepiej. jeśli nie jesteś zadowolony z pozycji, proszę podać nam 5 gwiazd informacje zwrotne. Thank ci bardzo.
należy zgodzić się na powyżej przy zakupie przedmiotów od nas.
mam nadzieję, że mamy długoterminowej współpracy biznesowej. życzę szczęśliwego zakupy!

Tagi: Tanie: Hot Sprzedaż Hurtowa Wysokiej Jakości 1846 O SIEDZĄ LIBERTY PÓŁ DOLARÓW, wysokiej jakości Hot Sprzedaż Hurtowa Wysokiej Jakości 1846-O SIEDZĄ LIBERTY PÓŁ DOLARÓW, dostawcy Non-currency Coins z Chin.

Specyfikacja

  • Styl: Antique sztuczna
  • Funkcja regionalna: Europa
  • Materiał: Metal
  • Technika: Galwanicznie
  • Motyw: Patriotyzmu
  • Rok: 1880-1899
  • Nazwa marki: dower me

  • Typ jednostki: część
  • Waga przesyłki: 0.025kg (0.06lb.)
  • Rozmiar przesyłki: 15cm x 11cm x 1cm (5.91in x 4.33in x 0.39in)